NICOL COGHEN

Medycyna estetyczna i regeneracyjna
Mgr Pielęgniarstwa

Z medycyną estetyczną związana jest od wielu lat. W tym czasie współpracowała z doświadczonymi kosmetologami oraz szkoleniowcami poszerzając wiedzę oraz rozwijając swoje umiejętności. Pracowała między innymi w gabinecie Aesthetica w Mansfield w Wielkiej Brytanii.

Nicol uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach w zakresie medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Szczególną wagę przykłada do szkoleń jeden na jeden, gdzie poziom przekazywanej wiedzy i umiejętności jest najbardziej efektywny.

W swojej pracy Nicol jest perfekcjonistką, która ciągle pozostaje na bieżąco z aktualną wiedzą, technikami i umiejętnościami z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Absolwentka studiów magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł specjalisty z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego uzyskała na podstawie państwowego egzaminu specjalizacyjnego dla pielęgniarek i położnych w 2014.

Posiada 13 letni staż pracy na bloku operacyjnym, gdzie asystowała między innymi przy zabiegach chirurgii plastycznej i ogólnej.