MARTA SUT

Medycyna estetyczna i regeneracyjna
Lek. Dent.

Marta Sut od wielu lat zajmuje się medycyną estetyczną. Podczas wieloletniego pobytu w Anglii kształciła się w tym kierunku, biorąc udział w kursach i szkoleniach prowadzonych przez cenionych lekarzy medycyny estetycznej. Jej podejście do zabiegów z tego zakresu polega na zachowaniu balansu, dobrego smaku i podkreśleniu naturalnego piękna pacjenta. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i biostymulatorów tkankowych oraz laseroterapii.

Jest absolwentką renomowanych szkoleń i kursów w zakresie medycyny estetycznej, m.in.: na The Royal College of General Practitioners w Londynie. Jest członkinią prestiżowego stowarzyszenia BTX – Botulinum Toxin Club w UK.

Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej utrzymuje w ramach najnowszych standardów poprzez regularne szkolenia w kraju i za granicą.

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Polsce, Irlandii Północnej oraz Anglii.